Tablica

Wizja pojawiła się już daaawno temu, chyba w wakacje… Potem długo przybierała kształty wirtualne – kłócenie się o zdjęcia, liczne wersje tekstu, różne układy. I kiedy wydawało się, że już wszystko jest na swoim miejscu i pozostaje nadać jej kształt fizyczny, Oko Poligrafa Jacka (któren to miał ów kształt fizyczny nadać) znalazło 1000 szczegółów, których zaakceptować nie mogło… Kilkanaście wersji później oświadczyłem twardo, że ja już więcej nie poprawiam, i wersja z krwi i kości (a raczej folii i atramentu) wylądowała w Stokrotce by Poczta Polska.

Wersja ostateczna

Naklejaliśmy zespołowo; mimo, że naklejenie 1,7m² napawało nas lekkim przerażeniem, proste zastosowanie się do instrukcji Jacka (“namoczyć podłoże, odkleić, namoczyć klej, przyłożyć, wyciskać”) zaowocowało 100% sukcesem. Wprawdzie wprawne oko dostrzeże kilka paprochów, które dostały się pomiędzy folię a PVC, ale i tak jesteśmy dumni 🙂

Naklejanki Wyciskamy... Przyklejone, tylko wieszać!

Pozostało tylko zawiesić… Co przy użyciu jakiegoś kleju montażowego Super-Hiper-Power-Fix 1s okazało się banalnie proste – na tyle, że nie było czasu na dokumentację; możemy jedynie podziwiać gotowy efekt:

I gotowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *