Barefoot Team

To był bardzo pracowity tydzień, ale praca była lekka, łatwa i przyjemna dzięki Stokrotkowemu Dream Teamowi  w rozbudowanym składzie. Najwięcej skoordynowanego wysiłku wymagało jak zwykle zbieranie siana – jedna ekipa na polu i przyczepie, druga na górze (którą z sukcesem udało nam się zapełnić pięcioma czy sześcioma przyczepami):

Kolejne zadanie, które nas czekało to zainstalowanie zbiornika na deszczówkę pod wiatami, gdzie dowodzenie przejęła inżynier Ania. Pozostaje jeszcze zamontować i podłączyć rynny:

Był jeszcze ogród i kilka innych, pomniejszch zadań – ale nie tylko pracą się zajmowaliśmy. Barefoot Team w rozbudowanym składzie wypoczywał również mniej i bardziej aktywnie. Do mniej aktywnego wypoczynku można zaliczyć ognisko…

… i gotowanie zupy ze wszystkiego na kociołku…

Do bardziej aktywnych – wycieczka na Hvezdę (w zasadzie nieplanowana, bo miał być Ostaš, ale był objazd, z którego na Hvezdę był rzut kamieniem), gdzie nasz Barefoot Team budził niezrozumiałą sensację:

Barefoot Team

Wyhlidka Skalny teatrPodczas wędrówki udało nam się wymkąć na wpół legendarnemu Jožinowi  z bažin i spotkać Skalnego Trolla:

Jožin z bažin Skalny troll

W końcu po wielu przygodach, stromych wejściach i zejściach dotarliśmy szczęśliwie do końca naszej wyprawy i mogliśmy wrócić do Jarkowa.

A w niedzielę przyszło nam się pomału pożegnać z rozszerzoną wersją Stokrotkowej ekipy i wrócić do mniej intensywnego pracowypoczynku…

Close Encounters

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *