Jazda konna

Duże ZwierzęJeździectwo traktujemy jako sztukę harmonii; umiejętność stworzenia więzi z koniem opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, z odrzuceniem siły i przymusu. Uczymy jej na wszystkich poziomach zaawansowania, wszystkich chętnych niezależnie od wieku. Szczególną wagę przywiązujemy do nauki poprawnego dosiadu, zgodnego z poprawną biomechaniką konia i jeźdźca.

W lesieNie zapominamy też o czystej przyjemności jaką daje turystyka konna – rekreacyjne wyjazdy w teren, rajdy itp. Staramy się przeplatać lekcje na ujeżdżani z jazdą „w terenie” – to odpoczynek zarówno dla konia jak i jeźdźca.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO NAUKI (maksimum 2 osoby na instruktora), prosimy o wcześniejsze umawianie się na jazdy (osobiście lub telefonicznie).

UWAGA
Ze względu na troskę o długofalowe zdrowie naszych koni maksymalna masa jeźdźca to 75kg.

oprowadzanie dzieci – ok 10 min. 15 zł
1 godz. jazdy (ujeżdżalnia,teren) 40 zł

Ujeżdżalnia

Jeździectwo to nie tylko umiejętność utrzymania się w siodle, to także rozległa wiedza obejmująca psychologię konia, umiejętność postępowania w różnych sytuacjach, znajomość stosowanego sprzętu i metod pracy z końmi. Najłatwiej i najprzyjemniej zdobyć ją na organizowanych przez nas warsztatach. Chcących zgłębić rozległe jej obszary zapraszamy również do lektury naszych książek.